Zespół

Nasz zespół to psychoterapeuci Krakowskiej Szkoły Psychodynamicznej:

 

Znajdujący się pod stałą superwizją, indywidualną oraz grupową, certyfikowanego superwizora psychoterapii KCP i PCP, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Kształcimy nasze umiejętności, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i seminariach.

Posiadamy rekomendacje Pomorskiego Centrum Psychodynamicznego do prowadzenia grup Balinta oraz superwizji szkoleniowej.

Współpracujemy z PCP jako trenerzy i szkoleniowcy Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzieży.

Przestrzegamy standardów kodeksu etyki zawodowej.

Leczymy zaburzenia osobowości, depresje, nerwice i pomagamy w kryzysach.

 

mgr Ewa Lebdowicz- certyfikowany psychoterapeuta, socjoterapeuta, trener interpersonalny.

 

Prowadzę psychoterapię w oparciu o paradygmat psychodynamiczny. Posiadam kwalifikacje psychoterapeuty, socjoterapeuty, trenera warsztatu umiejętności psychospołecznych i treningu interpersonalnego. Ukończyłam 4 letnią Szkołę Psychoterapii oraz 2 letnią Socjoterapię i Psychoterapię Dzieci i Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora psychoterapii KCP i PCP, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zajmuję się psychoterapią, psychoedukacją, psychoprofilaktyką oraz wszelkiego rodzaju doradztwem dla rodziców, rodzin w sytuacjach kryzysowych, problemach wychowawczych. Wspieram grupy zawodowe. Staż kliniczny i praktykę zawodową odbyłam na I Oddziale Leczenia Nerwic w Centrum Psychiatrycznym SPS ZOZ „Zdroje”. Prowadzę superwizje szkoleniowe. Jestem współpracownikiem PCP i KCP – trener i prowadzący zajęcia na Studium Socjoterapii Młodzieży.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam min. w Pomorskim Centrum Psychodynamicznym – Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.
Tel. 794429469

 

SKONTAKTUJ SIĘ
Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy.

mgr Anna Mickaitis – psychoterapeuta, socjoterapeuta, trener.

 

Zajmuję się psychoterapią indywidualną dorosłych i młodzieży w nurcie psychodynamicznym. Stanowisko teoretyczne wpływa zarówno na praktykę leczenia jak i na określenie, komu i w jakim stopniu mogę efektywnie pomóc. W mojej pracy za nieodzowne uważam uwzględnienie wpływu nieświadomych procesów na problemy, z jakimi pacjent zgłasza się do terapii. Współpracuję także z lekarzem psychiatrą.

Prowadzę szkolenia psychoedukacyjne i warsztaty rozwoju zawodowego dla pedagogów i innych grup zawodowych oraz grupy Balinta.

Współpracuję z Pomorskim Centrum Psychodynamicznym jako trener i szkoleniowiec Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzieży.

Z koncepcji leczenia oraz z dbałości o dobro pacjenta wynika konieczność superwizji procesu psychoterapii. Utrzymuję zatem stały kontakt z certyfikowanymi superwizorami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jestem absolwentką Pomorskiego Centrum Psychodynamicznego oraz Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Poza praktyką indywidualną swoją wiedzę i umiejętności pogłębiałam między innymi podczas stażu klinicznego na I-szym Oddziale Leczenia Nerwic w Centrum Psychiatrycznym SPS ZOZ Zdroje. Nieustannie kształcę swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i seminariach.

Jestem zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej.

Tel.663790631

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ
Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy.

mgr Tytus Kaleta- psycholog, certyfikowany psychoterapeuta.

Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Swoje doświadczenie kliniczne zbierałem podczas stażów i wolontariatu w placówkach takich jak hospicjum czy oddział psychiatryczny. Aktualnie pracuję jako psycholog/psychoterapeuta na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w NZOZ „Zdroje” w Szczecinie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji specjalistom z zakresu psychoterapii psychodynamicznej. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałem w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem również członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Tel. 518399171

 

http://www.psychodynamika.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ
Twoja wiadomość została wysłana, dziękujemy.